Editorial


Vyšlo v časopise: Ceska Gynekol 2013; 78(1): 3
Kategorie: Editorial

Vážení kolegové, milí čtenáři,

časopis Česká gynekologie je vaším odborným průvodcem, zdrojem informací a zrcadlem společenského dění v naší odbornosti již řadu desetiletí, během nichž prodělal několik menších a několik zásadních změn. Právě v současné chvíli prochází dosti zásadní změnou, která souvisí se změnou nakladatele u všech časopisů vydávaných pod hlavičkou České lékařské společnosti JEP. Sluší se na tomto místě poděkovat jménem redakční rady dosavadnímu týmu Nakladatelského a tiskového střediska za odvedenou práci a úsilí věnované vydávání našeho časopisu. Současně věříme, že spolupráce s novým nakladatelem, kterým byla vedením ČLS JEP vybrána Mladá fronta a. s., povede nejen ke sjednocení grafického vzhledu všech časopisů ČLS JEP a k lepším ekonomickým výsledkům, ale i k dalšímu posunu směrem k profesionalizaci všech služeb souvisejících s vydáváním časopisu Česká gynekologie.

Redaktorský tým se i v souvislosti s uvedenou změnou snaží co nejdříve zavést elektronický redakční systém, který by využíval právě nové smluvně vzniklé nakladatelské zázemí a do značné míry by zjednodušil a zrychlil redakci všech prací odeslaných ke zveřejnění v České gynekologii. Redakce současně stále nespouští ze zřetele snahu o získání impakt faktoru pro časopis, i když je zřejmé, že jde o obtížný běh na dlouhou trať.

I nadále pokračujeme ve snaze o postupnou širší prezentaci klinických pracovišť v oboru gynekologie a porodnictví v České republice a v aktuálním čísle dostala prostor klinika olomoucká.

S přáním mnoha úspěchův novém roce

Prof. MUDr. Radovan Pilka, Ph.D.

vedoucí redaktor

Doc. MUDr. Martin Procházka, Ph.D.

zástupce vedoucího redaktora


Štítky
Dětská gynekologie Gynekologie a porodnictví Reprodukční medicína

Článek vyšel v časopise

Česká gynekologie

Číslo 1

2013 Číslo 1

Nejčtenější v tomto čísle
Přihlášení
Zapomenuté heslo

Zadejte e-mailovou adresu, se kterou jste vytvářel(a) účet, budou Vám na ni zaslány informace k nastavení nového hesla.

Přihlášení

Nemáte účet?  Registrujte se